Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zapust

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Osowo Nowe

Osowo Nowe(Zapust + 14 km)

439 000 zł160 m² 2 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 160 m , posadowiony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1000 m w miejscowości Osowo Nowe (5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 400 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Potok

Potok(Zapust + 18 km)

1 275 000 zł350 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Nowoczesna rezydencja z basenem kąpielowym, sauną, jacuzzi! Dom weselny! Oferujemy do sprzedania nieruchomość składającą się z komfortowego domu o powierzchni użytkowej 125m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Napachanie(Zapust + 24 km)

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy na drzwi otwarte - sobota 11.04.2026, GODZINA 12:00-15:00 I ETAP WYPRZEDANY! START SPRZEDAŻY II ETAPU - DOMY BLIŹNIACZE W NAPACHANIU Biuro sprzedaży dewelopera. Sukces pierwszego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Nowiny

Nowiny(Zapust + 4 km)

260 000 zł50 829 m² 5,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie, sąsiadujące ze sobą, działki gruntu - 40 859 mkw i 9 970 mkw - o łącznej powierzchni 50 829 mkw (5,0829 ha), o nieregularnym kształcie, położone w miejscowości Nowiny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Marianowska

Tarnowo Podgórne(Zapust + 23 km)

1 105 000 zł1 578 m² 700,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo podgórne ul. Marianowska 1578 m2 Polecam 2 działki lezące przy ul. Marianowskiej - o powierzchni 1578 i 1572 m2 - szer. frontu 21 m a głębokość 75 m - wszystkie media przed.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Piotrowo

Piotrowo(Zapust + 12 km)

547 500 zł36 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy grunt rolny 3,65ha z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stadniny koni wraz z całą infrastrukturą, oraz domem mieszkalnym. Możliwy zakup mniejszych działek minimum po 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Rokietnica

Rokietnica(Zapust + 24 km)

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Osiedle Zielone Wzgórze - Napachanie - przestrzeń w rytmie slow. W ofercie wszystkie lokale w inwestycji, aktualnie w sprzedaży II etap inwestycji. Osiedle Zielone Wzgórze to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Lutobórz

Lutobórz(Zapust + 9 km)

589 360 zł12 278 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną o unikalnym charakterze, zlokalizowaną w malowniczej wsi o nazwie Lutobórz, znajdującej się w województwie kujawsko - pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Włocławek

Włocławek(Zapust + 23 km)

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:511 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 90m2 umiejscowiony na ogrodzonej 511m2 działce. Osiedle domów jednorodzinnych, cicha i spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zapust

Zapust,wielkopolskie

330 000 zł32 000 m² 10,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta gotowa do sprzedaży kontakt tel.WOJTEK sprzedaż gruntu rolnego o pow. 32000 m2, położonego w miejscowości Zapust gmina Ostroróg powiat Szamotulski z wydanymi warunkami zabudowy na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij